لاغری و چربی سوزی موضعی


١٣٩٥/٥/٢٠

لاغری و چربی سوزی موضعی
1،با دستگاه LPGTM
یک روش غیر تهاجمی است که بطور موثر باعث حذف سلول ها چربی در منطقه درمان میشود
فرایند تخریب با جریان اولتراسوند  در سلول ها ایجاد میشود و در نتیجه بافت چربی بطور قابل ملاحظه ای کاهش میابد
2،با دستگاه کویتیشن
این امواج  با ایجاد فشار منفی در بافت و افزایش سایزهای موجود در سلول های چربی این سلولها و یا سلولیت های منجمد شده را تخریب  میکند.و به دلیل ایجاد ار گرمایی در بافت،افزایش متابولیسم بافتی بدن  وجریان خون و درناژلنفاوی اتفاق می افتد.
و باعث ازسازی کلاژن های قدیمی و افزایش تولید کلاژن های جدید از طریق تحریک فیبروپلاست های  جدید را به دنبال دارد و باعث رفع علائم سلولیت میشود.
باعث روشن سازی پوست  و کوچک شدن سایز سلول های چربی  و تناسب اندام میشود.
3،کاهش سایز با RF
دوترفوردیم  نوعی   تکنولوژی رادیو فرکانسی است با انتقال امواج به بافت وبازسازی کلاژن های قد یمی و افزایش تولید کلاژن های جدید از طریق تحریک فیبروپلاست ها که منجر به بهبود کیفیت بافت چربی و بهبود علائم سلولیت میگردد.لاغری موضعی و خرد کردن سلولهای چربی مرده را در بر دارد.لیفت و کلاژن سازی و کوچک شدن سایز سلول ها و کاهش 1 الی 4 سانت در هر  دوره.
4،کاهش وزن با  Max 3
امواج رادیو فرکانسی با افزایش تولید کلاژن های جدید از طریق تحریک ، فیبروپلاست ها را تحریک کرده و منجر به کاهش وزن و بافت چربی و بهبود علائم سلولیت میگردد و همچنین با افزایش جریان خون بافت و تحریک لیپولیز به درمان و کاهش وزن کمک میکند
تنها روش برگشت ناپذیر غیر جراحی برای درمان چاقی، از بین بردن کامل سلول چربی میباشد که با دستگاه های نام برده میتوان انجام داد.